Перейти до змісту
Серія вибухів на Шрі-Ланці: в країні введена комендантська година, заблоковані Facebook і WhatsApp

Обмежувальні заходи будуть діяти 12 годин.

У неділю, 21 квітня, після серії з восьми вибухів на Шрі-Ланці, жертвами яких стали близько 200 осіб, в країні введено комендантську годину. Про це оголосила адміністрація місцевого президента.

Обмежувальні заходи будуть діяти 12 годин. Комендантська година розпочнеться 21 квітня о 18:00 за місцевим часом і закінчиться о 06:00 22 квітня.

Поліція і військові стали до посиленого патрулювання всієї території острова.

В рамках введених урядом обмежувальних заходів в країні заблокований доступ до найпопулярніших месенджерів і соціальних мереж, зокрема, Facebook і WhatsApp. Це зроблено, щоб припинити поширення неправдивої інформації та чуток про теракти.

Відео Майже 160 людей загинули внаслідок вибухів на Шрі-Ланці

Вибухи пролунали в церквах і готелях у різних містах, саме коли багато християн святкують Великдень. Загинули майже 160 людей, ще півтисячі поранених. Кількість жертв у поліції постійно уточнюють. Вибухи пролунали в трьох церквах під час пасхальних служб та трьох готелях у містах Кохчайкаде, Баттікалоа, Негомбо та Коломбо.    

Майже 160 людей загинули внаслідок вибухів на Шрі-Ланці

Нагадаємо, раніше повідомлялося, під час святкування католицького Великодня у церквах та готелях Шрі-Ланки прогриміла серія скоординованих вибухів. Пізніше стало відомо, що жертвами вибухів стали майже 200 людей, ще 500 були поранені. Серед загиблих не менше 35 іноземців.

МЗС України повідомляло, що українців серед жертв немає.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин