На Шрі-Ланці знову запровадили комендантську годину: країною прокотилися бунти проти мусульман

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кілька тижнів тому було скоєно напади на християнські церкви у Великдень.

На Шрі-Ланці знову оголошено загальнонаціональну комендантську годину - обмеження діють протягом шести нічних годин, а в найбільш напружених районах - протягом 10 годин. Такі заходи пов’язані з антимусульманськими повстаннями, кажуть у місцевій поліції.

Як повідомляє NDTV, радикально налаштовані християнські групи атакували кілька мечетей, а також магазинів, що належать мусульманам. Таким чином мстяться за серію терактів, що сталася у Великдень.

Крім того, у країні поширилися повідомлення від нібито католицького священика, що агресія проти мусульман посилиться. На острові після цього заблокували соцмережі. Влада Шрі-Ланки закликає населення не піддаватися паніці і не вірити поширеним повідомленням.

"Правоохоронці працюють без відпочинку, аби затримати терористів та забезпечити безпеку країни, але кожен раз, коли відбуваються заворушення серез населення, це збільшує кількість роботи для слідчих", - заявив прем'єр країни.

Нагадаємо, від 21 квітня, коли в країні святкували католицький Великодень, у церквах та готелях Шрі-Ланки прогриміла серія скоординованих вибухів. Там запровадили надзвичайний стан. Відомо, що вибухи влаштували семеро терористів-смертників. У Міноборони Шрі-Ланки вважають, що це помста за теракт у мечетях Нової Зеландії

Спочатку поліція думала, що вибухи могли підготувати терористи-смертники радикального мусульманського об'єднання National Thowheeth Jama'ath. Згодом відповідальність на себе взяла "Ісламська держава".

За останніми даними кількість загиблих у терактах сягнула близько 260 осіб. Ще 500 людей були поранені. Серед загиблих є громадяни 13 країн. Як повідомлялося, двох головних підозрюваних уже затримали

ВідеоНа Шрі-Ланці почав діяти закон, який не дозволяє носити головні убори, що закривають обличчя

До таких дій влада країни вдалася після серії кривавих терактів під час святкування католицького Великодня тиждень тому. Дев'ять вибухів у церквах і готелях забрали життя 290 людей. У законі не зазначається жодних назв головних уборів, але мусульманські лідери уже розкритикували документ.  

На Шрі-Ланці почав діяти закон, який не дозволяє носити головні убори, що закривають обличчя

Залиште свій коментар

Вибір редакції