На Шрі-Ланці заарештували астролога, який передрік президенту відставку

Поліція Шрі-Ланки заарештувала астролога для "з'ясування джерела прогнозу".

Поліція Шрі-Ланки заарештувала популярного астролога, що передрікав перестановки у вищих ешелонах влади.

За словами представника поліції, на мітингу опозиційної партії, що проходив минулого тижня, астролог Чандразірі Бандара заявив, що 9 вересня 2009 року нинішній прем'єр-міністр посяде місце президента, а уряд країни очолить лідер опозиції.

Поліція Шрі-Ланки заарештувала астролога для "з'ясування джерела прогнозу".

Астрологія відіграє важливу роль у житті Шрі-Ланки. Багато мешканців планують весілля та інші важливі події свого життя згідно з астрологічними прогнозами. Навіть політичні діячі острова не соромляться консультуватися у "знавців зірок", у тому числі й сам президент Раджапакса.

Бандара - один з найвідоміших і найвпливовіших астрологів острова. Він веде популярну на Шрі-Ланці щотижневу телепередачу, а також є автором розділу, присвяченого діяльності опозиційної партії, в одній з місцевих газет.

Проте виступ з прогнозом про усунення президента є сміливим кроком навіть для такого відомого астролога, як Бандара, оскільки популярність діючого президента сильно зросла за останні кілька місяців у зв'язку з перемогою над угрупуванням "Тигри звільнення Таміл Ілама". Авторитет Раджапакса настільки великий, що правляча партія запропонувала залишити його президентом ще на один шестирічний термін без проведення виборів або внести поправку до конституції, що дозволяє президентові перебувати при владі безстроково.

Представники опозиції Шрі-Ланки засудили арешт популярного астролога. За їхніми словами, провина Бандари лише в тому, що його прогноз не сподобався владі.

Читайте також:

На Шрі-Ланці знайшли скарби сепаратистів - 100 кг золота

На Шрі-Ланці поновилась війна

Армія Шрі-Ланки назвала ціну перемоги над "Тиграми"

Шрі-Ланка оголосила про закінчення 25-річної громадянської війни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: