На Сицилії зібрався екологічний саміт G8

Міністри з охорони довкілля країн "великої вісімки" з'їхалися до стародавнього замку в Сіракузах, щоб обговорити глобальні зміни клімату.

У замку Кастелло-ді-Маніаче в місті Сіракузи на Сицилії 22 квітня зібралася нарада міністрів з охорони довкілля країн "великої вісімки".

Екологічний саміт G8 присвячений обговоренню проблем, пов'язаних з наслідками кліматичних змін на планеті, а також зі співвідношенням між станом навколишнього середовища і здоров'ям людей, перш за все дітей. Крім того, екологи обговорять питання збереження світової флори і фауни.

Дискусія на форумі розвернеться напередодні Копенгагенської конференції ООН зі зміни клімату, яка відбудеться в грудні 2009 року і має виробити юридичний документ з цієї сфери.

Разом з міністрами країн "вісімки": Великобританії, Німеччини, Італії, Канади, Росії, США, Франції і Японії - в екологічному саміті візьмуть участь представники так званої "Групи п'яти" (Бразилії, Індії, Китаю, Мексики і ЮАР), а також Австралії, Єгипту, Індонезії, Південної Кореї, ЄС і Данії, як країни-господині Копенгагенської конференції.

До Сіракуз запрошені і представники Всесвітнього банку, Міжнародного енергетичного агентства і низки структур ООН, а також керівники великих неурядових організацій, зустріччю з якими і відкриється екологічний саміт.

Підсумкові документи наради G8 будуть передані на розгляд голів держав і урядів країн "великої вісімки", які в червні цього року зберуться на італійському острові Маддалена.

Читайте також:

На Землі пересихають джерела прісної води

Люди з ожирінням небезпечні для екології

Греція стала лідером з відключення світла у Годину Землі

"Туалетні смаки" американців згубно впливають на екологію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: