На США чекають диктатура та провокації?

Колишній урядовець звинувачує Джорджа Буша в підготовці введення надзвичайного стану в Сполучених Штатах задля початку війни з Іраном.

Джордж Буш
УНІАН
Президент США Джордж Буш.

Колишній заступник міністра фінансів США в адміністрації Рональда Рейгана, республіканець Пол Крейг Робертс виступив з публічною заявою про те, що президент Джордж Буш підготував юридичну базу для введення надзвичайного стану в країні. За словами колишнього чиновника, вже через рік США можуть стати "диктаторською поліцейською державою", що знаходиться у стані війни з Іраном.

Про це колишній заступник міністра заявив у радіоінтерв'ю, яке транслювалося більш ніж 50 радіостанціями в Сполучених Штатах.

Робертс заявив, що єдиним стримуючим фактором в цьому випадку можуть виступити американські військові. "Вони (військові), можливо, вже ситі по горло, і вони можуть цьому не підкоритися", - заявив колишній заступник міністра фінансів США.

Заява Робертса була пов'язана з підписаним у вівторок президентом США Джорджем Бушем спеціальним розпорядженням, яке дозволяє міністру фінансів Сполучених Штатів при консультації з главою Пентагону і держсекретарем заарештовувати і конфісковувати активи будь-яких осіб на території країни, які, на думку адміністрації, "загрожують стабілізації в Іраку".
 
"Це є формою тотальної, абсолютної влади однієї людини", - заявив колишній заступник міністра, підкресливши, що розпорядження Буша не вимагає схвалення з боку Конгресу США і повністю розв'язує руки американському президенту. 

"Американський народ насправді не розуміє небезпеки, з якою стикається", - наголосив Робертс.
 
При цьому він попередив, що адміністрація Буша, на його думку, щось готує для того, щоб залякати країну та згуртувати населення навколо республіканців, які в іншому випадку ризикують повністю позбутися влади на виборах наступного року. 

Пол Робертс
Пол Робертс виступив із серйозними звинуваченнями на адресу адміністрації Буша. (Фото: prisonplanet.com)

"Фігури в самій адміністрації та провідні республіканські пропагандисти готуються до нової події по типу 11 вересня 2001 року або до серії таких подій", - сказав Робертс. "Якщо це не зробить "Аль-Каїда", це буде зрежисовано", - стверджує Робертс. 

Радіоінтерв'ю колишнього заступника міністра фінансів відбулося після опублікованої ним на цьому тижні статті, яка стала попередженням про те, що Джордж Буш і віце-президент США Річард Чейні, можливо, готують ґрунт для відвернення громадської думки від невдач адміністрації в Іраку та для удару з цією метою по Ірану. 

"Адміністрації Буша надзвичайно необхідні драматичні події, щоб залякати американський народ і примусити Конгрес погодитися на мілітаристсько-поліцейську державу, яку нав'язують Буш і Чейні", - пише Робертс, попереджаючи, що "за рік США можуть стати диктаторською поліцейською державою, яка знаходиться у стані війни з Іраном". 

"Буш підготував усі необхідні заходи для диктатури у формі "президентських розпоряджень", які будуть введені в дію в той момент, коли він захоче ввести надзвичайний стан. Нещодавні заяви голови Міністерства внутрішньої безпеки Майкла Чертоффа, колишнього сенатора-республіканця Ріка Санторума й інших показують, що американці в найближчому майбутньому можуть чекати на серію зрежисованих, "терористичних" операцій"- стверджує Робертс.

Махмуд Ахмадінежад
Архів
Війна США з Іраком цілком можлива?

Білий дім, держдепартамент США та Пентагон наразі ніяк не прокоментували заяв Робертса.

Пол Крейг Робертс займав посаду заступника міністра фінансів США у 1981-82 роках. В країні він вважається "батьком рейганоміки" - орієнтованої на свободу ринку консервативної економічної політики, яку проводив Рональд Рейган.

Діяльність Робертса відзначена спеціальною нагородою Міністерства фінансів США, а також Орденом Почесного легіону, яким його нагородив уряд Франції.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: