На страйки у Франції вийшли понад 3 мільйони людей

У четвер Франція була паралізована загальним страйком. Мільйони французів незхадоволені діями влади під час кризи. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

ДИВІТЬСЯ ФОТОРЕПОРТАЖ: "Французи страйкують всією країною"

В четвер, 18 березня, у Франції пройшов загальнонаціональний страйк. В акціях протесту у більш ніж 200 містах країни взяли участь мільйони людей, які вимагали підсилити соціальну підтримку трудящих під час економічної кризи.

"Поки що рано підбивати підсумки, але, за нашими оцінками, кількість демонстрантів наближається до 3 млн. людей", - повідомив глава Загальної конфедерації праці Бернар Тібо.

Лише у Парижі, Ліоні та Марселі на вулиці вийшли десятки тисяч французів. З ранку в багатьох районах країни було перервано транспортне сполучення. Оскільки до страйку приєдналися співробітники національної авіакомпанії Air France, в паризькому аеропорту Орлі було скасовано близько третину рейсів.

Лідери профспілок закликають уряд і керівників компаній знов обговорити за круглим столом заходи для підняття національної економіки, підвищення зайнятості і рівня життя населення.

Оприлюднений владою на початку лютого антикризовий план об'ємом в 26 млрд. євро викликав критику у громадських організацій, які зажадали більш вагомих кроків для боротьби з масовим безробіттям.

Під час попередніх акцій протесту 29 січня у страйках взяли участь від 1 до 2,5 млн. французів.

Читайте також:

Тисяча українських підприємств готові страйкувати

Працівники заводу Sony захопили в заручники керівництво компанії

В Китаї звільнять 40 млн робітників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: