На Тайвані 400 людей вважаються зниклими безвісти після зсуву ґрунту

Величезний зсув накрив ціле селище на Тайвані. Зниклими безвісти вважаються близько 400 людей. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

В результаті сходу селевого потоку, під яким опинилася ціле село на південно-західному побережжі острова, зниклими безвісти вважалися 600 людей. До цього часу військові Тайваню врятували близько 260 осіб в районі гірського села Сяолінь. Причиною сходу потоків стали зливи, викликані тайфуном "Моракот".

Селевий потік знищив будинки, магазини, а також початкову школу. У адміністрації села, населення якого складає блисько тисячі людей, говорять, що 400-600 жителів зникли безвісти. Місцева влада практично не сумніваються в тому, що вони загинули.

Викликані тайфуном "Моракот" зливи призвели до обвалів по всій території Тайваню і виходу річок з берегів, внаслідок чого величезні площі сільськогосподарських земель виявилися затопленими.

Економічний збиток, нанесений тайфуном сільському господарству, перевищив 500 мільйонів доларів. Припинено сполучення по більшості залізничних магістралей, відмінена або відкладена частина авіарейсів. На острові створено 69 пунктів прийому жителів, постраждалих від стихії.

За даними влади Тайваню число загиблих від "Моракота" збільшилося до 14 осіб. Ще 51 людина, без врахування жителів села Сяолінь, вважаються зниклими безвісти. Хоча епіцентр тропічного циклону поступово покидає Тайвань, зливи на острові продовжуються.

А в східному Китаї обвал зруйнував шість чотириповерхових житлових будинків. Скільки людей під завалами – невідомо. Всього в зоні лиха в прибережних районах близько восьми мільйонів жителів. За попередніми даними, збиток від тайфуну "Моракот" Китаю, оцінюється в 400 мільйонів доларів.

Читайте також:

Через тайфун в Китаї евакуйовані сотні тисяч людей

Потужний тайфун "Моракот" пронісся над Тайванем, є жертви

В очікуванні тайфуну "Моракот" евакуювали мільйон китайців

Тайфун "Моракот" наступає на Азію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: