На Тайвані десятки людей змінили ім'я на "лосось" заради рекламної акції

Дата публікації
Перегляди
1221
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Тайвані десятки людей змінили ім'я на "лосось" заради рекламної акції

Фото: pixabay.com

У ЗМІ зафіксували словосполучення "Лососевий принц", "Метеор - лососевий король" і "Смажений рис з лососем".

Десятки жителів Тайваню офіційно змінили своє ім'я, додавши до нього слово "лосось", щоб скористатися рекламною пропозицією мережі суші-ресторанів "Акіндо Сушіро".

Про це пише The Guardian. 

Місцеві чиновники звернулися до людей з проханням зупинитися після того, як кількість учасників акції зросла до 150 осіб. Тайванські медіа називають подію "лососевим хаосом".

Під час дводенної березневої акції кожен житель острова, в чиєму імені є ієрогліфи "gui yu", що в перекладі з китайської означає "лосось", мав можливість безкоштовно замовити стільки суші, скільки зможе з'їсти і пригостити до п’яти своїх друзів. 

Влада Тайваню нагадала жителям, що змінити ім'я вони можуть усього тричі, тому не варто зловживати законним правом. Один із учасників акції, студент на прізвище Ма, розповів місцевому телеканалу, що тепер його ім'я "Вибухонебезпечний красивий лосось" і він зміг безкоштовно поїсти суші на 245 доларів. Також журналісти зафіксували серед імен словосполучення "Лососевий принц", "Метеор — лососевий король" і "Смажений рис з лососем". Один із жителів острова додав до свого імені одразу 36 символів, що позначають морепродукти.

Нагадаємо, що вчені пропонують створити на Місяці банк сперми на випадок загибелі Землі. Науковці вважають Землю мінливим середовищем, де зразки яйцеклітин і сперматозоїдів будуть уразливі. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1221
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація