На Тайвані півтисячі пар одружилися у перший день легалізації одностатевих шлюбів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Перша країна в Азії легалізувала гей-шлюби.

На Тайвані 500 гей-пар одружилися у перший день легалізації одностатевих шлюбів.

Про це повідомляє PBS із посиланням на міністерство внутрішніх справ острівної країни.

Одними з перших побралися Шейн Лін та Марк Юань із Тайбея. Вони познайомилися та закохалися у коледжі і цього року відзначають десяту річницю своїх стосунків, пише The Japan Times.

Місцева YouTube-блогерка Крістін Хуан сказала, що вона та її партнерка Амбер, з якою вони також уклали шлюб, можуть зміцнювати віру й надію інших, ділячись своєю історією в Інтернеті.

"Камінг-аут є дуже складним процесом для кожного гомосексуаліста", – сказала Хуан.

Тайвань став першою азіатською країною, яка легалізувала одностатеві шлюби.  2017 року суд визначив, що відмова гомосексуальним парам у праві на шлюб є порушенням конституції країни. Суд дав парламенту два роки, щоб запровадити шлюбну рівність.

Відео13 одностатевих пар у Японії вимагають від уряду дозволу побратися

Шлюби для всіх японців - із таким гаслом у День Валентина звернулися до суду 13 одностатевих пар. У позові проти уряду вони вимагають дозволити їм побратися. А також просять виплатити кожній парі по 9 тисяч доларів компенсації – за утиски прав. У японській конституції зазначено, що шлюб можливий за взаємної згоди обох статей. Адвокати наполягають - таке формулювання не є забороною одностатевих шлюбів. 

13 одностатевих пар у Японії вимагають від уряду дозволу побратися

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції