На території СНД сформувався єдиний кримінальний простір

Росія запропонувала Україні об'єднатися заради знищення єдиного кримінального простору.

На території колишнього СРСР сформувався єдиний кримінальний простір.

Про це заявив глава МВС РФ Рашид Нургалієв. Він також стверджує, що не бачить альтернативи співпраці правоохоронних органів країн СНД. На думку міністра, від відсутності координації в роботі правоохоронних органів двох країн виграє тільки кримінал.

"Ми повинні чесно сказати один одному, що сучасна злочинність давно вийшла за рамки національних кордонів, сьогодні на території колишнього СРСР сформувався єдиний кримінальний простір - і це теж факт", - сказав міністр у четвер на нараді з прикордонного співробітництва органів внутрішніх справ Росії і України у Воронежі.

За його словами, в умовах, що створилися, важливо зміцнювати двостороннє співробітництво у боротьбі зі злочинністю. "Альтернативи розширенню співробітництва правоохоронних органів, як на двосторонній, так і на багатосторонній основі немає", - вважає Нургалієв.

"Це єдино можливий спосіб убезпечити суспільство від сучасних загроз кримінального характеру, таких, як міжнародний тероризм, екстремізм, транснаціональна злочинність, наркоторгівля, нелегальна міграція, торгівля людьми, незаконний обіг зброї", - вважає голова МВС РФ.

На його думку, деякі напрямки двостороннього співробітництва МВС Росії і України вимагають коректування.

Читайте також:

Російського злодія Діда Хасана вислали з України під фальшивим приводом

Західні ЗМІ: "російській мафії" в Європі допомагає Кремль

Дерипаску підозрюють у відмиванні грошей, отриманих від мафії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: