На тимчасового президента Молдови подали до суду

Юрист двоюрідного брата в.о. президента подав до суду на Міхая Гімпу за те, що той пожартував над його прізвищем.

На тимчасового президента Молдови і спікера парламенту Міхая Гімпу подали до суду.

Автором звернення став юрист Раду Бушиле, який обурився через коментарі Гімпу по іншій судовій тяганині - суперечці про земельну ділянку між виконуючим обов'язки президента і його родичами. Президент, за словами Бушиле, сказав на його адресу слово "шутиле". Адвокат визнав це знущанням над своїм прізвищем.

Тепер Бушиле вимагає за моральну шкоду мільйон леїв (близько 81 тисячі доларів). Гроші він обіцяє передати на благодійні цілі.

Раду Бушиле також представляє інтереси двоюрідного брата Міхая Гімпу, Володимира Гімпу, у суперечці про розподіл землі. Конфлікт розгорівся через ділянку площею в 1,4 сотки.

Кілька місяців тому місцева влада в селі Колониці (рідному селі родини Гімпу), пославшись на помилки при складанні документа про право власності, вирішили, що від ділянки Володимира Гімпу слід відокремити 1,4 сотки і передати їх іншим членам родини.

Двоюрідний брат Міхая Гімпу це рішення оскаржив. Він заявив, що глава республіки, використовуючи свій авторитет, вплинула на рішення місцевої адміністрації. Міхай Гімпу між тим виступив з відповідними звинуваченнями.

Він заявив, що двоюрідний брат побудував будинок на ділянці його (Міхая Гімпу) батьків, але не задовольнився тим, що отримав, а продовжив висувати претензії. "Йому все мало! Чесно сказати, мені соромно за таких двоюрідних братів", - сказав тимчасовий президент.

Раніше Конституційний суд Молдови визнав незаконним указ Гімпу про День радянської окупації та констатував, що глава республіки порушив сім статей основного закону.

Читайте також:

Референдум у Молдові провалився: парламенту загрожує розпуск

Президент Молдови нагородив борців з комунізмом

Молдова нагородила людей, які брали участь в нападі на Придністров'я

Суд викрив молдавського президента у порушенні семи статей конституції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: