На тлі революцій у арабському світі уряд Кувейту подарував кожному жителю по 10 тисяч

За місяць влада Кувейту "влила" в мільйонне населення країни близько 10 млрд. дол., по 10 тисяч дол. на людину.

Уряд ас-Сабах в Кувейті вирішив терміново задобрити населення країни на тлі "революційної зарази", яка охопила арабський світ. За одну добу в країні були введені унікальні заходи щодо замирення громадян.

Студентам подвоїли стипендію - до 700 дол., військовослужбовці, поліція і рятувальники отримали надбавку в 70-115%, держслужбовцям підняли ставки на 100%. Усіх громадян Кувейту звільнили від сплати комунальних тарифів. Також всі жителі отримають одноразово по 3500 доларів і зможуть протягом року безкоштовно харчуватися.

Офіційно такі подарунки пояснюються п'ятиріччям правління його Величності еміра ас-Сабаха.

До того ж, весь лютий в країні не припиняються військові паради, конкурси патріотичної пісні, тематичні виставки, вечори поезії і гонки на верблюдах. З-за кордону в Кувейт на урочистості прибули високі гості, а вулиці міст завісили прапорами і портретами еміра ще рясніше, ніж зазвичай.

Якщо підсумувати всі щедроти кувейтського еміра, то вийде, що за місяць влада "влила" в мільйонне населення країни близько 10 млрд. дол., по 10 тисяч дол. на людину.

ЗМІ відзначають, що це не дуже велика витрата для держави, яка за останні 11 років накопичила 140 млрд дол. сумарних бюджетних профіцитів - трохи менше, ніж накопичив російський уряд у "нафтові нульові".

Читайте також:

Лівія занурюється в хаос війни і анархії: влада бомбить населення, армія розкололася

Революції в арабському світі вийшли з-під контролю влади

Армія Єгипту взялася за повалення наметового містечка в центрі Каїру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: