На тлі санкцій США курс євро на Московській біржі вперше за півтора року перевищив 73 рублі

Курс долара на Московській біржі також підвищується.

Євро на Московській біржі торгується вище за позначку в 73 рублі — вперше з вересня 2016 року. Станом на 13:03, за євро давали 73,20 рубля, на 1,82 рубля більше, ніж на закриття попередніх торгів.

Про це пише видання Медуза.

Раніше під час торгів євро подолав позначку в 72 рублі — вперше від серпня 2017 року.

Курс долара на Московській біржі також підвищується. Американська валюта на 13:03 коштувала 59,67, подорожчавши від початку торгів майже на 1,5 рубля.

Основні біржові індекси також знижуються. Індекс Мосбіржі втратив до 13:20 7,7%, індекс РТС — 10,17%.

Офіційний курс євро, встановлений ЦБ на 10 квітня, виріс на 1,18 рубля до 71,88 рублів. Долар за курсом ЦБ — 58,57 рублів (+74 копійки).

ВідеоСША ввели санкції проти 24 наближених до Путіна олігархів та 12 компаній

Справа не лише в тому, що олігархам та чиновникам більше не можна перетинати американського кордону. Усім, до кого Штати можуть дотягнутися, заборонено мати з ними справу, бо самі попадуть під санкції. Це стосується усіх компаній та оборудок, в яких є російський капітал.

США ввели санкції проти 24 наближених до Путіна олігархів та 12 компаній

Нагадаємо, Міністерство фінансів США 6 квітня оголосило про новий раунд санкцій проти російських громадян, чиновників, компаній та державних фірм. Сполучені Штати Америки заморозять активи всіх фізичних і юридичних осіб, які потрапили під нову хвилю санкцій.

За даними Гонконгської фондової біржі, 9 квітня акції компанії UC Rusal російського олігарха Олега Дерипаски, який увійшов до санкційного списку, впали на 50%. Rusal попередив про ризик технічних дефолтів через обмеження Мінфіну США, хоча і запевнив, що підтримує виконання всіх своїх кредитних зобов'язань.

Залиште свій коментар