Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На тлі санкцій США курс євро на Московській біржі вперше за півтора року перевищив 73 рублі

Курс долара на Московській біржі також підвищується.

Євро на Московській біржі торгується вище за позначку в 73 рублі — вперше з вересня 2016 року. Станом на 13:03, за євро давали 73,20 рубля, на 1,82 рубля більше, ніж на закриття попередніх торгів.

Про це пише видання Медуза.

Раніше під час торгів євро подолав позначку в 72 рублі — вперше від серпня 2017 року.

Курс долара на Московській біржі також підвищується. Американська валюта на 13:03 коштувала 59,67, подорожчавши від початку торгів майже на 1,5 рубля.

Основні біржові індекси також знижуються. Індекс Мосбіржі втратив до 13:20 7,7%, індекс РТС — 10,17%.

Офіційний курс євро, встановлений ЦБ на 10 квітня, виріс на 1,18 рубля до 71,88 рублів. Долар за курсом ЦБ — 58,57 рублів (+74 копійки).

ВідеоСША ввели санкції проти 24 наближених до Путіна олігархів та 12 компаній

Справа не лише в тому, що олігархам та чиновникам більше не можна перетинати американського кордону. Усім, до кого Штати можуть дотягнутися, заборонено мати з ними справу, бо самі попадуть під санкції. Це стосується усіх компаній та оборудок, в яких є російський капітал.

США ввели санкції проти 24 наближених до Путіна олігархів та 12 компаній

Нагадаємо, Міністерство фінансів США 6 квітня оголосило про новий раунд санкцій проти російських громадян, чиновників, компаній та державних фірм. Сполучені Штати Америки заморозять активи всіх фізичних і юридичних осіб, які потрапили під нову хвилю санкцій.

За даними Гонконгської фондової біржі, 9 квітня акції компанії UC Rusal російського олігарха Олега Дерипаски, який увійшов до санкційного списку, впали на 50%. Rusal попередив про ризик технічних дефолтів через обмеження Мінфіну США, хоча і запевнив, що підтримує виконання всіх своїх кредитних зобов'язань.

Залиште свій коментар

Вибір редакції