На торгах в Інтернеті виставлена мотузка, на якій повісився Єсенін

Жінка з Тамбова продає в Інтернеті речі Єсєніна, які пов'язані з його смертю в готелі "Англетер", навіть мотузку, на якій поет начебто повісився.

На торгах в Інтернеті виставлений комплект речей, які пов'язані з останніми днями життя Сергія Єсеніна, у тому числі і мотузка, на якій поет повісився в готелі "Англетер".

Таку колекцію продає мешканка Тамбова.

Книга з автографом Єсеніна, портрет поета в труні, медальйон з локонами, відрізаними матір'ю Єсеніна, і мотузка в колбі з готелю "Англетер", на якій повісився поет. Все це можна купити на інтернет-аукціоні. Початкова вартість лота - 900 тисяч рублів. Термін подачі заявок на придбання колекції закінчується вже завтра ввечері. А
всі подробиці про комплект речей можна дізнатися тільки по електронній пошті у якоїсь Ларисочки.

У ЗМІ висуваються припущення, що колекцію продає Лариса Омарова з Тамбова, якій ці речі дісталися від чоловіка - колекціонера Нікіфорова, який в свою чергу отримав їх від друга Єсеніна Левіна. Раніше ці речі зберігалися в музеї, який збанкрутував. Тоді речі вирішено було виставити на торги.

Але письменник Віталій Безруков, автор книги "Єсенін", говорить, що слідів мотузки, на якій повісився поет, знайти неможливо.

"Я вперше чую про існування цієї мотузки, хоча займаюся цією справою все життя. Тоді все це було заховано і приховано. Хтось просто хоче привернути до себе увагу", - вважає Безруков.

У свою чергу, операційний директор сайту Молоток.Ру, на якому і виставлений цей лот, Павло Токарєв каже, що за достовірність виставлених на торги предметів сайт не відповідає. Ніякої експертизи даного лота не проводилося: "Ми як торговельна площадка проводимо експертизу, якщо самі беремо участь в продажах. Перевіряти 2,5 мільйона пропозицій на сайті ми не в змозі, говорити, що це справжні речі ми не можемо".

До речі, увагу на ці речі вже давно звернула племінниця Єсеніна, головний зберігач державного музею поета в Москві, Світлана Єсеніна. Вона каже, що це спекуляція. На мотузку, про яку в Тамбові говорять уже давно, їй навіть не дозволили подивитися.

Взагалі ж, на інтернет-аукціонах досить часто виставляють речі, які викликають сумніви не тільки в достовірності, але і в моральному аспекті. Житель Санкт-Петербурга виставляв на віртуальні торги святі мощі, нібито зникли з Казанського собору в 20-роки. На німецькому сайті відомого інтернет-аукціону було розміщено пропозицію про покупку штучної нирки. Воно провисіло більше трьох днів. Після чого було знято на вимогу керівництва сайту.

Читайте також:

Британець виставив дружину на інтернет-аукціон

Американець виставив на інтернет-аукціон власних батьків

Місце в склепі поряд з Монро виставлено на аукціон вдруге за місяць

Колишній коханець Мадонни виставив її еротичне відео на аукціон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: