Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На україно-румунському кордоні знайшли розбитий вертоліт зі зниклим працівником білоруського Міноборони

Вертоліт здійснював нелегальний політ.

Авіатроща на кордоні України та Румунії: у Карпатах, на румунській території, знайшли розбитий вертоліт без розпізнавальних знаків, йдеться в ТСН.16.45.

На нього натрапив місцевий пастух і викликав силовиків. Вони з'ясували що сама троща сталася кілька тижнів тому і під час неї загинув пілот. Це 47-річний громадянин Білорусі - Дмитро Костиков, який працював у Міністерстві оборони своєї країни. На початку березня чоловік потягом приїхав до Львова, і зв'язок із ним обірвався.

Факт загибелі підтвердили ТСН працівники білоруської організації, яка займалася пошуком Костикова. Чому він поїхав до України та рушив на вертольоті до Румунії, там не знають.

Румунські ЗМІ із посиланням на тамтешніх слідчих повідомляють, що цей вертоліт міг переправляти контрабанду з України, адже дозволів на перетин кордону пілот не отримував. За попередньою версією румунських правоохоронців, вертоліт летів надто низько, щоб його не помітили прикордонники, тому зачепив дерева і впав.

ВідеоУ лісі на українсько-румунському кордоні знайшли розбитий вертоліт

На вертоліт натрапив місцевий пастух і викликав силовиків. Вони з'ясували що сама троща сталася кілька тижнів тому, і під час неї загинув пілот. Це 47-річний громадянин Білорусі Дмитро Костиков, який працював у міністерстві оборони своєї країни. На початку березня чоловік потягом приїхав до Львова, і зв'язок із ним обірвався. Румунські ЗМІ повідомляють, що цей вертоліт міг переправляти контрабанду з України.  

У лісі на українсько-румунському кордоні знайшли розбитий вертоліт

Залиште свій коментар

Вибір редакції