На урановому заводі у Німеччині стався викид радіації

На заводі Urenco в місті Гронау з невідомих причин стався витік радіоактивних речовин, отруєне повітря вдалося відфільтрувати.

На заводі зі збагачення урану Urenco в місті Гронау у Німеччині (федеральна земля Північний Рейн - Вестфалія) стався викид радіоактивних речовин.

За даними рятувальних служб, отруєне повітря в будівлі підприємства, де стався витік, вдалося відфільтрувати, і назовні воно не потрапило. Один з робітників заводу відправлений з опромінюванням до університетської клініки міста Мюнстер. Лікарі оцінюють стан здоров'я постраждалого як добрий.

Керівництво Urenco стверджує, що загрози зараження навколишнього середовища не існує. Проте, на думку супротивників використання атомної енергії, до інциденту в Гронау слід поставитися з усією серйозністю.

"Якщо підійти з принципової точки зору до події, то підприємство Urenco необхідно, безумовно, закрити", - заявив експерт в області атомної енергетики міжнародної екологічної організації Greenpeace Хайнц Смітал.

Наразі керівництво Urenco і представники правоохоронних органів перевіряють, яким чином міг статися викид радіоактивних речовин.

Читайте також:

На російському підприємстві стався витік радіоактивних відходів

Працівники АЕС в Індії отруїлися радіоактивною водою

Під Києвом планують побудувати могильник ядерних відходів

Ангелу Меркель звинуватили у приховуванні радіоактивного витоку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: