На узбережжі острова в Мозамбіку фіксують масову загибель дельфінів

На узбережжі острова в Мозамбіку фіксують масову загибель дельфінів

Ілюстрація / Фото: unsplash.com

За попереднім оглядом, слідів поранень дельфінів не виявили.

На узбережжі острова в Мозамбіку виявили щонайменше 111 тіл довгоносих дельфінів, які з невідомих причин викинулися на берег упродовж 21-23 лютого.

Про це пише видання Barrons з посиланням на Національну адміністрацію заповідників Мозамбіку.

Так, під час патрулювання 21 лютого фахівці виявили тіла 25 дельфінів на узбережжі острова Базаруто, що є частиною національного парку однойменного архіпелагу. Уже вранці 23 лютого на тому ж місці мертвих дельфінів було 86.

"Команда з національного парку архіпелагу Базаруто в провінції Іньямбане виявила 86 неживих дельфінів на західному узбережжі острова Базаруто", - йдеться в заяві міністерства.

Причини загибелі дельфінів поки не встановлені. Жодних видимих травм на тілах не було, як і якихось речовин у їхній травній системі. Влада заявила, що наразі ведеться розслідування для встановлення причин їхньої загибелі.

Esta terça-feira, ENCONTRADOS MAIS 86 GOLFINHOS SEM VIDA NO PARQUE NACIONAL DO ARQUIPÉLAGO DO BAZARUTO MAPUTO, 23 DE...

Опубликовано Administração Nacional das Áreas de Conservação Вторник, 23 февраля 2021 г.

До слова, крім дельфінів, у водах національного парку архіпелагу Базаруто, що під охороною, водяться кити, дюгони, 180 різних видів птахів й інших тварин. 

Нагадаємо, торік у вересні 470 гринд, або як їх ще називають чорних дельфінів, викинулися на берег у Затоці Макуорі, що на заході Тасманії. Вони застрягли на піщаній мілині й були не в змозі повернутися у відкрите море. 

На пляжі Аргентини врятували дельфінятко, яке викинуло на берег

На пляжі Аргентини врятували дельфінятко, яке викинуло на берег

Повʼязані теми:

Наступна публікація