На узбережжя Аляски викинуло понад півсотні загадково загиблих тюленів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вони були нетипово худорлявими та втратили частину хутра.

Уздовж узбереж Берингового і Чукотського морів на Алясці виявили щонайменше 60 мертвих тюленів.

Про це повідомляє CNN із посиланням на Національне управління океанічних і атмосферних досліджень.

NOAA Fisheries вже розслідує повідомлення про "надзвичайно велику кількість" мертвих "крижаних тюленів" – тобто таких, що мешкають в Арктиці. До них належать лахтак (морський заєць), нерпа кільчаста та плямистий тюлень.

У понеділок NOAA повідомили, що отримали численні повідомлення про мертвих крижаних тюленів у заливі Нортон-Саунд, зокрема від мисливця, який нарахував одразу 18 туш тюленів уздовж 17 км берега і ще десятки на узбережжі острова Стюарт.

За повідомленнями NOAA, деякі з мертвих тюленів втратили хутро. Агентство також отримало повідомлення про те, що цього року тюлені надзвичайно худорляві.

Мертвий тюлень
Associated Press

Наразі необхідно провести додаткове обстеження, аби визначити, чи є випадання хутра частиною розкладання чи ненормальної линяння.

Як зазначається, аномальне линяння серед тюленів спостерігалось під час незвичайного випадку смертності у 2011-2016 рр. – це зачепило 657 крижаних тюленів на півночі і заході Аляски.

Нагадаємо, більше сотні моржів загадково загинули, зірвавшись зі скелі – вчені та документалісти сперечаються щодо причин "суїциду". Розповідаємо, що відбувається.

ВідеоТюлені спричинили хаос у містечку у Канаді

Канадійське містечко у провінції Ньюфаундленд не знає, що робити з десятками ластоногих, що застрягли там після припливу. Тюлені повзають вулицями та дорогами, подекуди блокують прохід до будинків. Двоє з них уже загинули під колесами машин. 

Тюлені спричинили хаос у містечку у Канаді

Залиште свій коментар

Вибір редакції