На вдову Литвиненка готували замах

На емісара чеченських сепаратистів Ахмеда Закаєва, що переховується у Великій Британії, і вдову екс-офіцера ФСБ Олександра Литвиненка могли готувати замах.

Марина Литвиненко
news.yahoo.com
Вдову Олександра Литвиненка Марину сповістили про те, що на неї готують замах.

На емісара чеченських сепаратистів Ахмеда Закаєва, що переховується у Великій Британії, і вдову екс-офіцера ФСБ Олександра Литвиненка могли готувати замах, пише в неділю британська газета Observer.

Як зауважує видання, певний час будинок Закаєва в Лондоні навіть знаходився під охороною поліції. Скотланд-ярд сповістив і Марину Литвиненко те, що на неї нібито готують замах.

Observer не повідомляє, що саме стало причиною побоювань за життя Закаєва і Марини Литвиненко, але зауважує, що все це пов'язано з замахом, що нібито готувався на підприємця Бориса Березовського, про яке бізнесмен заявив минулої середи.

Як сказав газеті журналіст і друг Литвиненка Олександр Гольдфарб, небезпека для них походила від тієї самої людини, яку було затримано за підозрою в підготовці замаху на Березовського. 

Британська поліція біля Скотланд-Ярду
news.yahoo.com
Скотланд-ярд піклується про безпеку політичних біженців із Росії.

”Вони затримали цього хлопця 21-го числа. У них, здається, було достатньо інформації про те, що відбувається, і, зокрема, даних, які вказують на те, що спроба вбити Березовського не була ізольованою подією", - сказав Гольдфарб. 

За його словами, будинок Закаєва взяли під варту за п'ять днів до цього затримання. Гольдфарб повідомив, що він і вдова Литвиненка прибули на вечірку до Закаєва 16 червня і знайшли біля будинку поліцейські патрулі. "Біля будинку було приблизно вісім поліціянтів. На питання про те, що відбувається, вони відповіли, що прибули на тривогу", - заявив він. 

Борис Березовський
Раніше Скотланд-ярд попереджав Бориса Березовського про можливість замаху на нього.

Березовський, який проживає у Великій Британії, де йому надано статус біженця, заявив минулої середи, що поліція 16 червня порекомендувала йому залишити країну в зв'язку з загрозою замаху. За тиждень він одержав сигнал про те, що небезпеки для його життя немає і він може повернутися до Великої Британії.

Пізніше стало відомо, що 21 червня Скотланд-ярд затримав якогось чоловіка в центрі Лондона за підозрою в підготовці вбивства. Пізніше, 23 червня, його звільнили без висунення звинувачень і передали імміграційній владі для депортації з країни. Справу проти нього відкрито не було, зважаючи на відсутність вагомих доказів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: