Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Уродини відгриміли у королівському Альберт-Холі.

Британській королеві виповнилося 92 роки. Єлизавета ІІ - найстарший монарх світу. Водночас, має й інший рекорд – за тривалістю правління. На троні вона вже 66 років. Довше за попередню рекордсменку, свою пра-прабабусю королеву Вікторію.

На честь іменинниці у королівському Альберт-Холі відбулася "Вечірка королеви". Сама винуватиця свята з сином зайняла найкращу ложу і спостерігала за концертом – на сцені виступили Стінг, сер Том Джонс, Кайлі Міноуг, Шеггі та інші зірки. Вони також заспівали для Єлизавети разом. Іменинниця також виходила на сцену для привітань.

Увагу журналістів привернула не тільки сама королева, а й наречені принц Гаррі та Меган Маркл. На вечірку до бабусі Гаррі прийшов у костюмі темно-синього кольору, а Меган вдягла строгу сукню такого ж відтінку.

ВідеоЄлизавета ІІ святкує 92-річчя

Єлизавета ІІ - найстарший монарх світу. Водночас має й інший рекорд – за тривалістю правління. На троні вона вже 66 років - довше за попередню рекордсменку - свою прапрабабцю королеву Вікторію. За час перебування на престолі Єлизавети ІІ змінилося 13 британських прем’єр-міністрів і стільки ж президентів США. 

Єлизавета ІІ святкує 92-річчя

За час перебування на престолі Єлизавети ІІ змінилося 13 британських прем’єр-міністрів і стільки ж президентів США. У шлюбі Єлизавета вже також рекордні 70 років. Має чотирьох дітей. Найстарший та найвідоміший із них - це принц Чарльз. Саме йому напередодні королева передала головування в Співдружності націй - організації, більшість країн якої раніше були колоніями Британської імперії. Лондон вітав уродинницю святковими залпами королівської артилерії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції