На виборах до парламенту Молдови лідирують комуністи

За прогнозами молдовського exit-polls та попередніми даними ЦВК (після обробки 4 відсотків бюлетенів) на виборах до парламенту Молдови більшість набирає комуністична партія.

На дострокових парламентських виборах, що пройшли в Молдові 28 листопада, лідирує, за попередніми даними, Партія комуністів.

За даними, отриманими після обробки 4 відсотків бюлетенів, комуністи набирають 50 відсотків голосів. За Ліберально-демократичну партію, повідомив ЦВК, проголосували 21,7 відсотка виборців, за Демократичну партію - 12,6 відсотка, за Ліберальну - 6 відсотків.

Увечері в неділю після закриття виборчих дільниць були оприлюднені дані двох exit-polls, проведених румунськими та молдавськими соціологами. Обидва опитування виборців на виході з дільниць прогнозують проходження до парламенту чотирьох партій.

Однак, за даними exit-polls румунських соціологів, більшість голосів (34,4 відсотка) набере Ліберально-демократична партія, а комуністи з 26 відсотками стануть другими. Ліберальна і Демократична партія, за даними цих опитувань, отримають близько 15 відсотків голосів. Молдавські соціологи, в свою чергу, ставлять на перше місце Партію комуністів з 33,8 відсотка голосів, а Ліберально-демократична партія, за даними їх exit-polls, стане другою з 32,2 відсотка голосів, в свою чергу Ліберальна і Демократична партія одержать 14 і 10 відсотків голосів відповідно.

Всього в бюлетень для голосування на дострокових парламентських виборах були включені 20 партій і 19 незалежних кандидатів. Явка на виборах, за уточненими даними ЦВК Молдавії, склала 58,9 відсотка виборців. Попередні підсумки виборів ЦВК республіки має намір оголосити 29 листопада в 11:00 за місцевим часом.

Читайте також:

У Молдові відбулися дострокові парламентські вибори

Молдова просить НАТО видворити з Придністров'я війська РФ

Молдова зібралась вступити до ЄС вже наступного року

В.о. президента Молдови розпустив парламент

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: