На виборах міського голови Сочі лідирує представник влади

"Єдинорос" Анатолій Пахомов, за попередніми даними, набрав 77% голосів. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

На виборах мера Сочі лідирує виконуючий обов'язки міського голови Анатолій Пахомов. Після 80% протоколів дільничних виборчих комісій Пахомов набирає 77% голосів виборців. Щоб виграти вибори вже в першому турі, необхідно набрати більше 50% голосів. В держвиборчкомі впевнено заявляють, що другого туру виборів не буде.

За Пахомовим з великим відривом йдуть його основні суперники - колишній віце-прем'єр уряду РФ Борис Нємцов з 13,5% голосів і перший секретар сочинського міськкому Комуністичної партії РФ Юрій Дзаганія з 7%.

"Ці результати поки не всі введені у систему "Вибори". Але протоколи, які залишилися не підрахованими, не вплинуть на результати виборів", - відзначив голова міської виборчої комісії Юрій Риков.

З кого обирали

Крім вже названих кандидатів на виборах виставили свої кандидатури підприємці Павло Ємельяненко і Володимир Трухановський, а також глава Краснодарського крайового відділення ЛДПР Олексій Колєсніков.

Якщо обраний мер пробуде на посаді всі п'ять років, то місто прийматиме зимову Олімпіаду 2014 року під його керівництвом.

Вибори у Сочі
Явка виборців

Явка виборців на момент закриття дільниць склала 38,62%, враховуючи тих, хто проголосував достроково.

Для мешканців сусідньої Абхазії в прикордонному селі Веселе була організована виборча ділянка на колесах, де могли віддати свій голос ті, хто має російський паспорт без реєстрації.

Дана ділянка була відкрита відповідно до закону Краснодарського краю про муніципальні вибори. На вікні автобуса, який під'їхав рано вранці в найжвавіше місце на кордоні, було прикріплене рішення міськвиборчкому, в якому зазначалося, що ця виборча ділянка створена після звернення громадян РФ без реєстрації, які просили дати їм право проголосувати.

Проте за станом на 19.00 (18 за Києвом) на цій ділянці проголосували всього чотири люди, причому одна з них була з Мурманська.

Зміна мерів

Чехарда з сочинськими градоначальниками почалася в квітні 2008 року, коли тодішній прем'єр-міністр Росії Віктор Зубков призначив діючого мера міста Віктора Колодяжного президентом держкорпорації "Олімпстрой", якій належало стати головним забудовником спортивних об'єктів і інфраструктури до зимової Олімпіади 2014 року.

В.о. мера Олімпійської столиці був призначений віце-губернатор Краснодарського краю Володимир Афанасенков, який 29 червня 2008 року переміг на виборах і став мером міста. Проте вже в жовтні цього ж року Афанасенков заявив про своє бажання залишити цю посаду нібито через майбутню операцію на хребті.

Після відставки Афанасенкова в.о. сочинського міського голови був призначений мер Армавіра Джамбулат Хатуов. Але через два місяці краснодарський губернатор Олександр Ткачев робить Хатуова своїм першим заступником, а на посаду виконуючого обов'язки мера майбутньої Олімпійської столиці призначає мера Анапи Анатолія Пахомова.

Читайте також:

Відбулися вибори мера Сочі

Вибори в Ісландії виграла коаліція на чолі з прем'єром-лесбіянкою

Молдавська опозиція погрожує зірвати вибори президента

Більше половини українців вважають владу загрозою №1 для країни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: