На виборах президента Філіппін перемагає син убитого опозиціонера

Симпатії виборців на Філіппінах завоював Беніньо Акіно-молодший, син вбитого у 1983 році відомого опозиційного політика.

На президентських виборах, що пройшли на Філіппінах 10 травня, перемагає Беніньо Акіно-молодший, який вважався фаворитом в боротьбі за крісло глави держави.

За результатами підрахунку більше половини виборчих бюлетенів, Акіно-молодший набирає понад 40% голосів, залишаючи далеко позаду своїх суперників. Найближчий переслідувач Акіно - екс-президент Джозеф Естрада - заручився підтримкою лише 25,5% виборців.

Інший кандидат на посаду президента Менні Вільяр, який обіймає третє місце, вже оголосив про перемогу Акіно-молодшого і привітав його з цим успіхом. "Філіппінський народ зробив вибір", - заявив він.

Акіно-молодший є сином популярного на Філіппінах політика Беніньо Акіно, який очолював рух за демократію в часи диктатури Фердинанда Маркоса і був убитий в 1983 році після повернення із заслання.

Акіно-молодший завоював симпатії виборців багато в чому завдяки своєму відомому прізвищу, але також і за рахунок грамотної передвиборної кампанії, під час якої він обіцяв подолати бідність у країні і знищити корупцію.

Крім виборів президента, філіппінці також обирали віце-президента країни, депутатів парламенту і ще більше 17 тисяч чиновників, які обіймуть посади в загальнонаціональних і місцевих органах влади. Про результати цих голосувань поки не повідомляється.

Читайте також:

На Філіппінах заарештували одного з найнебезпечніших терористів

На Філіппінах військовий літак впав на житлові будинки, є жертви

Філіппінські бойовики поставили ультиматум владі

Тисячі прихильників організатора різанини на Філіппінах пішли в партизани

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: