На виборах президента Грузії перемагає кандидат від правлячої партії - екзит-пол

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Саломе Зурабішвілі підтримали 55% виборців.

У Грузії оприлюднили результати екзит-полу за підсумками голосування виборців у другому турі президентських виборів. Громадяни країни у середу, 28 листопада, обирали між двома кандидатами: Саломе Зурабішвілі, яку підтримує керівна партія "Грузинська мрія", та Гріголом Вашадзе - представником опозиційного "Єдиного національного руху", до якого належить також екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі.

Результати свідчать про те, що перемогу здобула кандидат від правлячої партії "Грузинська мрія" Саломе Зурабішвілі, за яку проголосували 55% виборців.

Її конкурент опозиційний кандидат Григол Вашадзе отримав 45% голосів.

Опитування проводила американська компанія Edison Research. Ця ж компанія проводила екзит-пол і в ході першого туру виборів і його результат був дуже близьким до реальних результатів голосування.

Нагадаємо, у Грузії в середу, 28 листопада, розпочалося голосування на другому турі президентських виборів. Перший тур виборів відбувся 28 жовтня, але не виявив переможця, оскільки жоден з 25 кандидатів не здобув понад 50 відсотків голосів. Найбільше голосів отримали Зурабішвілі (38,6%) та Вашадзе (36,7%).

ВідеоУ Грузії востаннє прямим голосуванням обирали президента

Після інавгурації в країні набере чинності нова Конституція і президента обиратимуть не громадяни, а спеціальна колегія. На нинішніх виборах у лідери вибилися двоє - кандидатка від керівної партії та соратниця чинного президента Грузії Саломе Зурабішвілі та опозиціонер Григол Вашадзе. 

У Грузії востаннє прямим голосуванням обирали президента

Залиште свій коментар

Вибір редакції