Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На виборах у Литві переміг Союз селян і зелених, соціал-демократи підуть в опозицію

14 мандатів отримав Ліберальний рух Литви.

У другому турі парламентських виборів у Литві перемогу здобув Литовський союз селян і зелених, а правлячі зараз соціал-демократи зайняли лише третє місце і змушені будуть піти в опозицію.

За попередніми даними литовського Центрвиборчкому, центристські "аграрії" забезпечили собі 56 депутатських мандатів, - про це пише ВВС.Russian.

Консервативний Союз Вітчизни - Християнські демократи Литви прийшов до фінішу другим, причому з великим відставанням. Консерватори отримають лише 31 місце в сеймі.

Соціал-демократична партія, яка очолює ниніншній уряд, змогла забезпечити собі в новому парламенті тільки 17 мандатів. Після виборів партії доведеться піти в опозицію.

Ще 14 мандатів отримав Ліберальний рух Литви. Крім цього в сейм пройшли ще шість партій.

Нагадаємо, в Естонії нещодавно парламент обрав президента. Країну очолила представник Естонії в Європейській лічильної комісії - Керсті Кальюлайд. Вибори Кальюлайд проходили на безальтернативній основі. Кальюлайд стала кандидатом у президенти після того, як у вересні два тури голосування не принесли результату: ніхто з учасників не набрав більше половини голосів, як цього вимагає законодавство. Після цього кандидати відмовилися від участі у виборах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції