Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На "виборах" у невизнаному Придністров'ї перемагає очільник "парламенту республіки" - екзит-пол

Явка на "виборах" перевищила 55 %.

Придністров'я
president.gospmr.ru
"Голова Верховної ради" невизнаної "Придністровської Молдавської республіки" Вадим Красносельський переміг на так званих президентських "виборах" у регіоні: за нього проголосували 69,8 %.

Такі дані оприлюднив Всеросійський центр вивчення громадської думки, який провів на виборах екзит-пол, - пише Укрінформ.

"Опитування проводилося на 100 виборчих дільницях, розподілених по всіх районах Придністров'я (Григоропольский, Дубоссарський, Каменський, Рибницький, Слободзейський), а також по містах Тирасполь і Бендери. Кандидат Вадим Красносельський набрав 69,9%, а нинішній лідер регіону Євген Шевчук – 18,8%", - йдеться в результатах опитування.

Явка на "виборах" перевищила 55%.

Додамо, що раніше президент невизнаної "Придністровської молдавської республіки" Євген Шевчук виступив проти виведення російських військ з регіону.

"Російська група військ, яка відіграє ключову роль у "миротворчій операції" на Дністрі, являє собою унікальний приклад "миротворчості", — зазначив Шевчук.

Нагадаємо, що Україна готова надати "зелений коридор" для евакуації російських військ і озброєння, яке розміщено в селі Кобасна у невизнаному Придністров'ї. До такого висновку дійшли міністри оборони України і Республіки Молдова Степан Полторак і Анатол Шалару.

За словами Шалару, озброєння, яке перебуває на військових складах у селі Кобасна, становлять значну небезпеку для жителів як Молдови, так і для України.

Відео Президент Придністровської республіки наказав готуватися до приєднання до Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції