На виборах у Росії виявлено порушення

ЦВК РФ визнала, що на виборах депутатів Держдуми, що проходять сьогодні в Росії зафіксовані порушення, заявив представник ЦВК Євген Колюшин.

Що сказав Геннадій Зюганов про фальсифікації, вкидаючи свій бюлетень у виборчу урну, дізнайтеся з відео Reuters.

Колюшин відзначив випадки, коли громадян завозять на виборчі дільниці на автобусах.

Про ці порушення повідомляє і незалежний інформаційний центр Голос виборів, створений громадською організацією Голос.

Ця організація зафіксувала вже більше тисячі порушень у ході голосування. Зокрема, за інформацією Голосу, в Уфі на 377 виборчу дільницю строєм привели кілька сотень студентів Башкирського аграрного університету з відкріпними посвідченнями. При цьому студентів супроводжувала людина, яка відзначала присутніх по прізвищах.

Керівник виборчого штабу компартії Іван Мірошников заявив про те, що спостерігачі від КПРФ також зафіксували порушення виборчого законодавства в різних регіонах країни.

"Одне з таких порушень зафіксовано в Уфі на виборчій дільниці номер 189. Люди заходять на цю дільницю, забирають бюлетень для голосування і, не опускаючи його в урну, виходять на вулицю, де стоїть автобус Башенерготранс. Люди заходять у цей автобус, що вони там роблять, ми не знаємо, і потім виходять і прямують до виборчих урн, куди вкидають свої бюлетені," - заявив Мірошников журналістам.

Крім того, за його словами, на різних дільницях у Мордовії бюлетені "вкидають пачками, приблизно по 15-20 штук у кожній". Він також повідомив про те, що на одній із виборчих дільниць в Анапі (Краснодарський край) вивішений зразок бюлетеня з галочкою, проставленою напроти назви певної партії.

Лідер петербурзького СПС Леонід Гозман розповів Фонтанке.Ru, що на двох виборчих дільницях у Приморському районі міста зникло близько 200 бюлетенів.

Про численні порушення в ході виборів повідомляє і партія "Яблоко". За словами члена партії Олексія Табалова, в Челябінську організована додаткова дільниця, на якій можуть голосувати люди без реєстрації, передає "Эхо Москвы".

"Там стоїть натовп із восьмисот чоловік, урна не опечатана, в кабінці для голосування знаходиться людина, яка фотографує всіх, хто голосує," - заявив Табалов.

За даними Газети.Ru, у Владикавказі вже призначено переголосування на двох дільницях, оскільки на них помилково видали бюлетені людям, що не мають права голосувати.

У Єкатеринбурзі виборець зірвав печатку з урни, його затримано.

Інтернет-видання Избранное.info повідомляє про те, що його кореспонденту вдалося упровадитися в групу людей, які мали проголосувати за певну партію на кількох дільницях у Санкт-Петербурзі. На кожній із цих дільниць щонайменше один член виборчкому знав і сприяв цій процедурі. Учасників акції він мав розпізнати за наклейками в паспорті.

Кореспондент цього видання подав скарги в петербурзьку міську виборчу комісію та в прокуратуру з приводу підготовки фальсифікації підсумків голосування на декількох виборчих дільницях.

Голосування в Росії закінчиться о 20:00 (за місцевим часом). Боротьбу за проходження в нижню палату російського парламенту вестимуть 11 партій - ЛДПР, КПРФ, Єдина Росія, Справедлива Росія, Патріоти Росії, Яблуко, СПС, Партія соціальної справедливості, Демократична партія Росії, Аграрна партія Росії та Громадська сила. Для того, щоб бути представленим у Держдумі, партіям необхідно подолати 7-процентний бар'єр.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: