На виборах у Швеції перемогу отримала правляча коаліція

За підсумками виборів коаліція, до якої входять Християнсько-демократична, Ліберальна і Помірна партії, а також Партія Центру, отримала 172 з 349 місць у шведському парламенті.

Правляча коаліція "Альянс за Швецію" на чолі з прем'єр-міністром Фредріком Рейнфельдом отримала перемогу на парламентських виборах у Швеції.

Про це свідчать попередні результати голосування. Наразі оброблені результати, отримані з 99 відсотків виборчих округів.

За підсумками виборів коаліція, до якої входять Християнсько-демократична, Ліберальна і Помірна партії, а також Партія Центру, отримала 172 з 349 місць у шведському парламенті. Для абсолютної більшості альянсу не вистачило трьох мандатів.

Опозиція, до якої увійшли Соціал-демократична і Ліва партії, а також Партія зелених, отримала 157 місць. Ще 20 мандатів за підсумками минулих виборів дісталися правоконсервативної Шведським демократам, що виступають за обмеження чисельності неєвропейського населення у Швеції. Ця партія вперше отримала місця в парламенті країни.

Для отримання абсолютної більшості "Альянсу за Швецію" буде потрібно розширити коаліцію. При цьому Фредрік Рейнфельд вже заявив, що не буде співпрацювати з партією Шведських демократів. Перед початком виборів прем'єр-міністр також закликав не голосувати за неї. За словами Рейнфельда, альянс спробує розширити коаліцію за рахунок Партії зелених.

Парламентські вибори проходили у Швеції в неділю, 19 вересня. Депутати обираються на чотири роки. Для того, щоб отримати представництво в парламенті, партії необхідно подолати чотиривідсотковий бар'єр.

Читайте також:

Японія залишилась без уряду

У Білорусі призначил дату виборів президента

Парламентські вибори в Афганістані почалися з обстрілів і вибухів

ВідеоНа виборах у Швеції перемогу отримала правляча коаліція

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: