На виборах у Венесуелі перемогла правляча соціалістична партія

Соціалістична партія Венесуели президента Уго Чавеса здобула перемогу на виборах в парламент.

Правляча Єдина соціалістична партія Венесуели президента Уго Чавеса здобула перемогу на виборах в парламент Венесуели, що відбулися в неділю.

Опозиційні партії, які виступили в єдиній коаліції, заявили про те, що отримали за підсумками виборів 52 місця в парламенті. Парламент складається з 167 депутатів.

За свідченням міжнародних спостерігачів, парламентські вибори відрізнялися високою організацією та активністю виборців, що склала близько 70% від 17,5 мільйона венесуельців із правом голосу, і пройшли без порушень, які могли б вплинути на їхні результати.

На прес-конференції, що відбулася на виборчій дільниці, президент країни Уго Чавес заявив про важливість нинішніх виборів, які "привертають увагу всього світу".

Президент підкреслив, що "навряд чи на планеті існує така сучасна, ясна і професійна електоральна система, як у Венесуелі". Чавес зазначив, що парламентські вибори є прикладом демократії прямої дії.

Опозиційні партії бойкотували в 2005 році попередні вибори, і Національна асамблея протягом останніх п'яти років практично повністю складалася з прихильників президента за винятком двох нечисленних фракцій, що перейшли до табору опозиції.

Читайте також:

У Венесуелі стартували парламентські вибори

В результаті авіакатастрофи в Венесуелі вижили 36 осіб

Чавес і Кастро обговорили ризик початку світової ядерної війни

ВідеоУ Венесуелі стартували парламентські вибори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: