На виборах в Азербайджані перемагає правляча партія

На виборах в Азербайджані перемогу пророкують правлячій партії Алієва.

Згідно з даними опитування виборців на виході з дільниць, перемогу на парламентських виборах в Азербайджані здобуває правляча партія "Ені Азербайджан" ("Єдиний Азербайджан").

За підрахунками даних екзит-полу, в новому парламенті у партії азербайджанського президента Ільхама Алієва буде не менше 63 місць зі 125. Опитування проводилося Центром незалежних досліджень ELS, в ньому взяли участь понад 200 тисяч осіб.

Явка на виборах склала 50,14 відсотка, своїм правом голосу скористалися близько 2,48 мільйона з 4,9 мільйона зареєстрованих виборців, уточнює агентство Trend з посиланням на ЦВК Азербайджану. Передбачається, що офіційні попередні підсумки голосування будуть оприлюднені в ніч на понеділок.

Як повідомляє Лента.ру, представник правлячої партії в бесіді з агенством AFP заявив, що партія "Єдиний Азербайджан" була впевнена в перемозі. За словами співрозмовника агентства, всім було дано рівні можливості, а процес голосування проходив демократично. Тим часом опозиція заявляє про масові порушення і підтасовування результатів.

У парламентських виборах в Азербайджані брали участь 690 кандидатів. Вибори проводяться за мажоритарною системою та вважаються такими, що відбулися за будь-якої явки виборців.

Читайте також:

Президент Азербайджану їде до Януковича з розмовою "віч-на віч"

У Київ прибув президент Азербайджану

В Азербайджані почалися парламентські вибори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: