На виборах у Південній Осетії перемогла проросійська "Єдність"

До парламенту Південної Осетії пройшли всі чотири партії, які брали участь у виборах. Більше всього голосів набрала провладна політична сила. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Партія влади "Єдність" перемогла на парламентських виборах в Південній Осетії, набравши 46,38%. Такі попередні дані ЦВК республіки після обробки протоколів з усіх виборчих дільниць.

У виборах брали участь чотири партії, всі вони проходять до парламенту. Комуністична партія набирає 23,64% голосів, Народна партія - 22,47%, партія "Фідібаста" ("Вітчизна") - 6,67% голосів.

Перші парламентські вибори в Південній Осетії після визнання Росією незалежності республіки пройшли в неділю, 31 травня. Явка на виборах склала понад 75% виборців. За місцевим законодавством, вибори визнаються такими, що відбулися, при явці 50% плюс один голос. Цей рубіж був пройдений ще в середині дня.

Президент республіки Едуард Кокойти заявив: "вибори показали, що громадяни республіки гідні того, щоб жити в незалежній державі".

Він подякував усім, хто прийшов і проголосував, незалежно від того, за яку партію. "Ми голосували за наше майбутнє, ми голосували за нашу єдність. І єдність, дійсно, перемогла", - додав президент Південної Осетії.

Голосування проходило за пропорційною системою. У списках було зареєстровано 52 тисячі 436 виборців.

Читайте також:

На виборах в Південній Осетії проголосувала більшість виборців

Більш ніж 90% південноосетинців стали громадянами Росії

Південна Осетія віддала Росії військові бази на 99 років

Російські війська вийшли на кордон Південної Осетії та Грузії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: