Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Австралії завершилось голосування за нову Раду. На дільницю прийшло 4% виборців

Своє волевиявлення висловили менше 60 осіб.

На виборчій дільниці №900001 в Канберрі в приміщенні Посольства України в Австралії завершилося голосування на позачергових виборах до Верховної ради.

Про це повідомило відомство у Facebook.

Повідомляється, що 57 українців проголосували за нову Раду. У посольстві кажуть, що це 4% усіх зареєстрованих виборців.

В Австралії закінчилося голосування на виборчій дільниці #900001, яка розташована у Посольстві України в Канберрі. Участь у виборах до Верховної Ради України взяло 57 осіб, це 4% усіх зареєстрованих виборців.

Опубликовано Посольство України в Австралії / Embassy of Ukraine in Australia Воскресенье, 21 июля 2019 г.

Як відомо, українці Австралії першими в світі розпочали голосування на парламентських виборах. Станом на 9 ранку там проголосували вже 40 виборців.

Нагадаємо, о 8 ранку 21 липня в Україні стартувало голосування на виборах до парламенту. Кожному виборцю видаватимуть по два бюлетені – за нардепів-мажоритарників та партії. Тим, хто змінив місце голосування без зміни виборчої адреси, а також українцям за кордоном видаватимуть по одному бюлетеню – зі списком 22 партій.

Згідно із даними Державного реєстру виборців, кількість виборців становить 29,9 млн осіб, зокрема на закордонних виборчих дільницях – майже 444 тис. осіб. 

У Києві на одній із виборчих дільниць уже проголосував президент України Володимир Зеленський зі своєю дружиною Оленою. Своє волевиявлення висловив і експрезидент України Петро Порошенко. 

ВідеоЛідери партій, які змагаються за місця в парламенті, вже голосують

Перший номер "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко вранці прийшов на дільницю під Києвом - у сільський будинок культури. Колишній регіонал пояснив - віддав свій голос за те, про що просили виборці по всій країні. Юлія Тимошенко голосувала в елітному Київському ліцеї. Лідерка "Батьківщини" заявила, що готова до нових викликів і закликала українців прийти на дільниці та проголосувати за власне майбутнє.  

Лідери партій, які змагаються за місця в парламенті, вже голосують

Залиште свій коментар

Вибір редакції