На відновлення Гаїті після землетрусу потрібно 11,5 млрд доларів

Відновлення Гаїті після землетрусу може зайняти від 10 до 25 років, а сума, необхідна для відбудови, може бути значно вищою.

На відновлення Гаїті буде потрібно 11,5 млрд доларів. У таку суму місцевий уряд оцінив збитки, завдані руйнівним землетрусом, що стався в січні цього року.

План відновлення буде представлений міжнародним донорам на конференції з Гаїті 31 березня в Нью-Йорку. "Це не остаточний документ", - заявив міністр туризму Гаїті Патріка Делатура.

Передбачається, що повна реконструкція може обійтися і в 14 млрд доларів. За різними оцінками, відновлення може зайняти від 10 до 25 років.

У плані підкреслюється, що основним короткостроковим пріоритетом влади є надання допомоги людям, які залишилися без житла. Вже в квітні на Гаїті очікуються сильні дощі, слідом за якими у червні піде сезон ураганів.

Тим часом більше 200 тис. людей, чиє житло було зруйновано, живуть у тимчасових таборах в столиці країни Порт-о-Пренс, де існує високий ризик повеней та зсувів.

Нагадаємо, потужний землетрус силою 7 балів стався на Гаїті 12 січня. За останніми даними, загинули більше 230 тис. людей. Підземні поштовхи практично повністю зруйнували столицю країни Порт-о-Пренс. Були також зруйновані Національний палац, будівлі Міністерства фінансів, Міністерства громадських робіт, Міністерства зв'язку і культури та кафедральний собор. Без даху над головою залишилися мільйони людей.

Читайте також:

Вчені склали список столиць, які піддаються ризику руйнувань

Президент Гаїті відмовився від продовольчої допомоги

На Гаїті знайшли живим чоловіка, який пролежав під завалами майже місяць

Президент Гаїті констатував знищення своєї країни

ВідеоЖертви руйнівного землетрусу на Гаїті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: