Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На відновлення сільського господарства Криту після пожежі знадобиться 15 років

Масштабні пожежі спопелили грецький острів.

На грецькому острові Крит лісові пожежі знищили півтисячі гектарів плантацій. Вогонь швидко роздмухали сильні вітри, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Полум’я вирувало на Криті із середини липня, а останні осередки займань загасили лише цього тижня. Місцеві тільки-но почали оцінювати збитки. Фермери бідкаються, що на відновлення садів піде щонайменше 15 років, адже після такої пожежі навіть ті дерева, що вціліли, не зможуть плодоносити. "Вогонь почав спускатися з гори. Тоді дув сильний вітер. Я помітив пожежу, і лише за десять хвилин тут уже палало все", - пригадує Янніс Пуракіс.

Як повідомлялося, пожежі зараз дошкуляють країні на протилежній частині Європі – північній Швеції. Там горять ліси, зафіксовано вже понад 40 осередків займань, причиною котрих називають суху і спекотну погоду. Країна вже попросила допомоги від ЄС і закликала волонтерів допомагати 700 пожежникам, котрі ніяк не можуть приборкати полум’я.

ВідеоЗгарище замість оливкових садів. На Криті пожежі знищили 500 га плантацій

На Грецькому острові Крит лісові пожежі знищили 500 гектарів плантацій оливкових дерев. Вогонь швидко роздмухали сильні вітри, і він лютував на Криті із середини липня. Останні осередки займань загасили лише цього тижня, тож місцеві тільки-но почали оцінювати збитки. Фермери бідкаються: на відновлення садів піде щонайменше 15 років. 

Згарище замість оливкових садів. На Криті пожежі знищили 500 га плантацій

Залиште свій коментар

Вибір редакції