Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Влада наполягає, що у разі сутичок буде застосовувати силу.

У Гонконгу відбувається одна з наймасовіших акцій протесту

За підрахунками організаторів, на протест вийшли 1,7 млн людей. Сутичок із поліцейськими немає. Утім, було зафільмовано кадри, на яких невідомі зривають прапор КНР. "Якщо ситуація вийде з-під контролю уряду Гонконгу, китайська влада не сидітиме і не дивитиметься на це. У нас достатньо влади і засобів придушити будь-які хвилювання", - сказав дипломат з китайського посольства в Лондоні Чень Вень, повідомляє ВВС.

За його словами, влада зіткнулась із проблемою неоекстремізма, і центральний уряд Китаю надасть будь-яку підтримку главі адміністрації Гонконгу Керрі Лем. "Дії невеликої кількості радикалів фактично є квазітероризмом, і це дуже небезпечний сигнал", - вважає Чень Вень.

Демонстрації в Гонконзі почалися в червні після внесення закону про спрощену процедуру екстрадиції підозрюваних в інші країни, включаючи материковий Китай. 1997 року колишня британська колонія Гонконг був переданий під управління Пекіна за договором, відповідно до якого комуністичний уряд КНР обіцяв не змінювати політичний і економічний лад на острові і підтримувати принцип "одна країна - дві системи". Спрощена процедура висилання підозрюваних в Китай загрожує переслідуванням опозиціонерам в Гонконзі, вважають противники закону.

Відео Протести у Гонконгу: на вулиці міста вийшли тисячі викладачів, аби підтримати студентів

Величезною колоною, яка розтягнулась на кілька кілометрів, пройшлися центром міста до резиденції очільника місцевої адміністрації. І закликали владу та правоохоронців перестати застосовувати силу та сльозогінний газ, аби розігнати мітингарів. За демонстрантами уважно стежили тисячі озброєних поліцейських.    

Протести у Гонконгу: на вулиці міста вийшли тисячі викладачів, аби підтримати студентів

Залиште свій коментар

Вибір редакції