На вулиці Риму вийшли тисячі протестуючих студентів

У Римі студенти влаштували акцію протесту проти реформ у системі освіти, згідно яким передбачається об'єднання невеликих університетів. Це, на думку протестующих, - економія коштів на студентах.

Тисячі студентів зібралися в Римі для участі в акціях протесту проти реформ в системі освіти.

Маршрути маршів, які мають намір провести студенти, поки тримаються в секреті. Раніше поліція взяла під охорону район, в якому розташовується парламент країни.

Організатори протестів заявили про намір не влаштовувати акцій біля державних установ в центрі міста, щоб уникнути зіткнень з поліцією.

Делегація студентів має намір зустрітися з президентом країни Джорджо Наполітано і передати список того, з чим вони не згодні в планованій реформі.

Як повідомляється, зіткнення кількох сотень студентів з поліцією сталося в Палермо. Протестуючі спробували пройти в будівлю місцевої адміністрації. Потім студенти закидали камінням і пляшками головну поліцейську ділянку міста.

Нагадаємо, у листопаді студенти вже перекривали центр Рима, а також влаштовували акції протесту біля Колізею і Пізанської башти.

Цього тижня верхня палата парламенту Італії, Сенат, як очікується, затвердять реформу, після чого законопроект повинен буде підписати президентом країни.

Як підкреслюють в міністерстві освіти, реформа, що передбачає, зокрема, об'єднання невеликих університетів, дозволить заощадити мільярди євро. Критики цього проекту стверджують, що скорочення витрат на освіту неприпустимо, оскільки університети в Італії і без того недофінансовуються.

Зазначимо, студентські акції є частиною більш масштабних протестів проти заходів, які уряд вживає для економії коштів. Однією з причин того, що студентські протести набули настільки гострого характеру, називають високий рівень безробіття серед молоді.

Читайте також:

Студенти провели розтин трупа свого викладача

Протестуючі студенти в Лондоні ткнули палицею дружину принца Чарльза

Нові безлади в Греції призвели до кровопролиття

Італійські студенти-маніфестанти захопили Колізей і Пізанську вежу

ВідеоНа вулиці Риму вийшли тисячі протестуючих студентів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: