Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Бійки сталися саме під час мітингу іспанської національної поліції.

В Барселоні під час мітингу прихильників відокремлення Каталонії від Іспанії сталися масові бійки між поліцією та протестувальниками.

Про це повідомляє Associated Press.

Бійки між прихильниками незалежності Каталонії та правоохоронцями сталися саме тоді, коли відбувався марш асоціації національних сил поліції Іспанії, які вимагали більшої оплати праці.

За інформацією видання, поліцейські застосовували гумові кийки, аби розігнати групу протестувальників у центрі міста, зупинивши їх від наближення до маршу.

Нагадаємо, раніше під час демонстрацій на підтримку ідеї незалежності Каталонії від Іспанії також сталися масові зіткнення між іспанською поліцією та протестувальниками.

ВідеоТисячі людей вийшли на мітинг у Барселоні

Річниця затримань у буремній Каталонії. Тисячі людей вийшли на мітинг у столиці іспанського регіону Барселоні. У центрі міста та під в'язницями вимагали звільнити активістів, яких затримали рівно рік тому і які й нині перебувають під арештом. Після неконституційного референдуму у Каталонії - за гратами опинилися політики та активісти, яких звинувачують, зокрема, у заколоті та участі у повстанні. 

Тисячі людей вийшли на мітинг у Барселоні

Залиште свій коментар

Вибір редакції