На вулиці Тбілісі виведені танки

Після заяви МВС країни про підготовку військового перевороту у грузинській столиці введено бронетехніку, у небі над містом літають вертольоти.

На вулиці Тбілісі виведена бронетехніка, над містом літають військові вертольоти.

Бойова техніка з'явилася в грузинській столиці одразу після того, як МВС Грузії оголосило про розкриття змови, метою якої було здійснення військового заколоту.

В той же час колишній міністр оборони країни Гія Каркарашвілі, чиє прізвище називалося серед можливих організаторів заколоту, заявив, що не вірить заявам про путч, що готувався.

"Грузія сьогодні знаходиться в руках хворих людей, які самі пишуть сценарій, самі грають, потім знімають фільм і показують суспільству для навіювання страху", - сказав він.

За його словами, він нічого не знає про ситуацію на Мухрованській військовій базі, де дислокується танковий батальйон, який оголосив непокору владі.

Командування Мухрованської бази відмовилося виконувати накази Генштабу, але не висуває при цьому ніяких вимог. Переговори з ними веде командувач сухопутних військ Грузії Шмагі Телія.

До бази стягують війська. Грузинські телеканали транслюють в прямому ефірі, як до бази у Мухровані рухаються бронетранспортери та вертольоти.

За його словами, заколот почався після того, як МВС Грузії оголосило про розкриття змови щодо підготовки військового перевороту.

Нагадаємо, 5 травня МВС Грузії оголосило про розкриття змови військових і про арешт декількох його організаторів. У міністерстві оголосили, що бунтівники користувалися підтримкою Росії.

"За даними міністерства, організаторами перевороту є колишні високопоставлені урядовці міністерства оборони, які були пов'язані із спецслужбами Росії", - заявив глава інформаційно-аналітичного департаменту МВС Грузії Шота Утіашвілі.

Надані МВС грузинським телекомпаніям відеоматеріали свідчать, що організатори обговорюють деталі організації бунту. Йдеться про ліквідацію високопоставлених представників влади Грузії.

Читайте також:

Грузинський бронетанковий батальйон оголосив непокору владі

Росія готувала в Грузії військовий переворот

Бельгія наказала двом російським дипломатам якнайшвидше залишити країну

Росіяни контролюють кордон Абхазії з Грузією 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: