На забороненому маніфесті "День гніву" в Москві затримали 12 людей

У Москві у несанкціонованій маніфестації під назвою "День гніву" затримали 12 людей. Нагадаємо, Дмитро Мєдвєдєв не заборонив вільну реалізацію конституційного права громадян проводити збори, мітинги, демонстрації, ходи і пікетування.

Співробітники московської міліції затримали 12 осіб, які взяли участь у несанкціонованій маніфестації під назвою "День гніву".

Як розповіли в міліції, серед затриманих опинився лідер руху "Лівий фронт" Сергій Удальцов і його соратники, які прийшли на Тверську площу з фаєрами. "Така поведінка лідера" Лівого фронту "прогнозувалося, нічого несподіваного для співробітників міліції не відбулося і цього разу", - сказав начальник управління інформації і громадських зв'язків ГУВС російської столиці Віктор Бірюков.

Крім 50 учасників акції на площі зібралося втричі більше кореспондентів, фотографів і операторів, там же зосередили значні сили міліції.

Удальцов своє затримання підтвердив. При цьому він уточнив, що знаходиться в автозаку і поскаржився, що міліціонери порвали йому куртку.

У міліції додали, що інших правопорушень на мітингу зафіксовано не було.

Удальцов намагався узгодити проведення "Дня гніву", але в мерії йому відповіли відмовою, оскільки заявка не була подана в установлені законом терміни.

Як повідомлялося раніше, президент Росії Дмитро Мєдвєдєв наклав вето на поправки до закону про збори та мітинги.

Право на проведення публічних заходів безпосередньо пов'язано з правами громадян на участь в управлінні справами держави, свободою думок та іншими конституційними правами, обмеження яких допускається тільки щодо захисту основ конституційного ладу, моральності, здоров'я, прав і законних інтересів інших осіб, забезпечення оборони країни і безпеки держави ", - підкреслив Мєдвєдєв.

На його думку, "передбачені Федеральним законом обмеження не повною мірою співвідносяться із зазначеними цілями".

Читайте також:

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: