На закритті авіасалону МАКС новий російський винищувач не зміг злетіти

При розгоні винищувача на смузі був видний спалах, після чого літак зупинився з випущеним гальмівним парашутом.

У неділю, 21 серпня, в останній день авіасалону МАКС-2011, російський винищувач п'ятого покоління Т-50 з технічних причин припинив зліт з ВПП аеродрому Жуковський.

Раніше повідомлялося, що літак здійснив аварійну посадку.

"Винищувач п'ятого покоління Т-50 не припинив політ, а припинив зліт зі злітно-посадкової смуги аеродрому Жуковський, де закінчується в неділю авіакосмічний салон МАКС-2011", - сказав представник дирекції авіасалону.

Літак Т-50 припинив зліт з технічних причин - через відхилення в роботі автоматики правого двигуна літака. Пілот на швидкості близько 100 кілометрів на годину прийняв рішення припинити зліт, при цьому він не постраждав.

При розгоні винищувача на смузі був видний спалах, після чого літак зупинився з випущеним гальмівним парашутом.

Польоти винищувача п'ятого покоління Т-50 (ПАК ФА) стали головною подією авіасалону. У середу, 17 серпня, пройшов перший демонстраційний політ Т-50, за яким спостерігав прем'єр РФ Володимир Путін.

Т-50, який буде передано на озброєння ВПС РФ, є поки єдиним бойовим літаком, повністю розробленим російським, а не радянським авіапромом. Поставки серійних винищувачів п'ятого покоління у війська мають початися в 2014-15 році, до 2020 року їх повинні отримати ВПС Індії, яка також бере участь у програмі з розробки.

Зараз льотні випробування проходять два дослідні зразки Т-50 (вони обидва були представлені на виставці), до кінця року програма ПАК ФА буде включати вже чотири машини.

Читайте також:

У Пакистані розбився винищувач, яким керувала жінка-пілот

Британія поміняється зі США новітніми винищувачами п'ятого покоління

Китайські військові випереджають Росію, після авіаносця у них знайшли новітній винищувач

Китай показав фото палубного винищувача, прототип якого купив в України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: