Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
До Землі наближається великий астероїд. У чому небезпека для людей

Нещодавно в NASA помітили астероїд, що летить на Землю і пройде ближче від Місяця. 

Астероїд, розміром з футбольне поле, який 16 березня виявили в американському Національному управлінні з аеронавтики і дослідженню космічного простору, наближається до Землі. Повз він має пролетіти вже 22 березня, повідомляється у Twitter з посиланням на NASA.

Небесне тіло під кодовим номером #2019 EA2 перевищує діаметр 30 метрів, що вважається достатньо великим. Воно наблизиться до Землі і пройде на відстані близько 305 тисяч кілометрів від неї зі швидкістю 189 миль за годину.  

Міжнародні експерти галузі вважають, що подібне явище не повторюється часто, втім, як і не є чимось винятковим. Попередньо відзначається, що цей астероїд пройде рекордно близько до Землі, навіть ближче ніж розташована орбіта Місяця і перевищить за розмірами відомий Челябинський метеорит. Останній впав на планету 2013 року та викликав низку ударних хвиль над територією Росії в цьому регіоні. Однак, люди, чутливі до дії електромагнітних хвиль, в цей день можуть відчути нездужання, тому лікарі радять не перевантажувати себе в останні дні березня стресами та надміром роботи і їжі. 

Потенційно небезпечними вважаються небесні тіла, діаметром, що перевищує 100-150 м, але і цей астероїд за умови зіткнення з планетою міг би нанести їй суттєвої шкоди. Втім, вчені заспокоюють, загрози безпеці людства небесне тіло #2019 EA2 не становить. Астероїдами називають відносно невеликі небесні тіла Сонячної системи, що рухаються орбітою навколо Сонця. Астероїди значно поступаються за масою і розмірами планетам, мають неправильну форму і не мають атмосфери і так званого "хвоста", як комети, хоча при цьому і у них можуть бути супутники. 

Нагадаємо, що найнебезпечнішим для планети Земля вважається астероїд Бенну. Космічне тіло Бенну розміром 500 метрів відкрили вчені з Массачусетського технологічного інституту. За розрахунками експертів, астероїд зблизиться із Землею в 2182 році. Бенну вважається головним потенційно небезпечним об'єктом для Землі з 2013-го. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції