Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Кадирова готувався наймасштабніший за його правління замах - ЗМІ

За різними даними, затримали кілька десятків людей. 

Навесні цього року проти глави Чеченської Республіки Рамзана Кадирова готувалася наймасштабніша за всю історію його правління змова. Спроба замаху була розкрита випадково.

Інформація про замах на Кадирова в самій республіці ретельно приховувалася, пише "Новая газета". Це було властиво і іншим замахам на життя глави Чечні.

Зазначається, що змова готувалася у резиденції, де зазвичай зупиняється Кадиров, коли гостює у високогірному селі Беной. Тут змовники заклали вибухівку. Окрім того, у них вилучили цілий арсенал серйозної зброї. Про це заявила людина, яка безпосередньо брала участь в обшуках. Згодом стали надходити відомості про затримання кількох десятків людей.

Згідно з повідомленням, змову розкрили випадково. Можливо, цю інформацію видав кузен керівника адміністрації глави регіону Іслама Кадирова – Валід.

За однією з версій, його номер отримали у ході перевірки телефонів двох терористів. За іншою, своєю чергою,  Валід викрав у свого брата таємний номер телефону глави Чечні і передав його ворогам Рамзана Кадирова – Ямадаєвим.

Сам Валід є родичем і Кадирових, і Ямадаєвих. З його Instagram видно, що він давно входить в найближче оточення, адже публікував фото з главою Чечні та Адамом Делімхановим. Згідно з інформацією, 19 травня його акаунт був деактивований, а про долю самого Валіда у Республіці ходять моторошні чутки.

Повідомляється, що в соцмережі Іслама Кадирова з травня не було згадок про двоюрідного брата. Згідно з даними, у Рамзана виникли неприємні запитання до свого племінника. Напевне, підозри про особисту участь у змові керівника адміністрації глави республіки не підтвердилися - на своїй посаді Іслам встояв. Але саме в той час його бачили на публіці з гіпсом на обох руках.

Нагадаємо, раніше глава Чеченської республіки Рамзан Кадиров запропонував силовикам розстрілювати наркоманів і водіїв, які порушують правила дорожнього руху. Про це він заявив на нараді з силовиками, чиновниками й духовенством. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції