Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На зміну пожежам у Забайкаллі прийшли повені в Сибіру

У небезпечних зонах почалася евакуація населення.

Розлив річки Обь призвів до підтоплення значних територій в Сибіру, в деяких районах почалася евакуація населення.

Понад 1300 дачних ділянок в Первомайському і Радянському районах Новосибірська опинилися в зоні підтоплення в результаті паводку - евакуювали 21 осіб. Зберігається загроза підтоплення житлового сектору в Ленінському районі Новосибірська, а також очікується, що вода буде прибувати і в зоні підтоплення опиняться близько 5 тисяч дачних ділянок.

Близько 50 осіб евакуйовано через паводок з підтопленого селища Тогур в Томській області. Береги укріплюють мішками з грунтом, однак очікують погіршення ситуації.

Підвищення рівня води в Обі пов'язано з тим, що цієї зими на Алтаї випало в 1,5-2 рази більше снігу, ніж зазвичай, а тепер в регіоні аномальна для цієї пори спека – і  сніг інтенсивно тане.

"Всі несприятливі фактори, які могли статися, сталися. Ми змушені, щоб не ставити під загрозу безпеку гідротехнічних споруд, збільшити скидання в нижній б'єф. Це потягне за собою позначку за водпостом Новосибірська в районі 530-540 см. Це історична позначка, таких не було з 1969 року", - сказав керівник Верхньо-Обського басейнового водного управління Василь Борисенко.

Нагадаємо, в Росії вулкан Ключевський вранці 9 травня викинув попіл на висоту до шести кілометрів над рівнем моря.

Залиште свій коментар

Вибір редакції