На звинувачених тиснуть?

Адвокат одного зі звинувачених у вбивстві Анни Політковської стверджує, що на його підзахисного чинили тиск.

Анна Політковська
Адвокат повідомив, що в одного зі звинувачених у вбивстві, є алібі на час вбивства Анни Політковської. (Фото: pugwash.ru)
Адвокат одного з десяти звинувачених у вбивстві Анни Політковської стверджує, що слідчі чинили тиск на його підзахисного. Мурад Мусаєв представляє інтереси Джабраіла Махмудові. "Він мені розповів, що в ході допиту його били пляшкою по голові", - сказав захисник.

За його словами, серед затриманих - троє братів Махмудових - уродженців Чечні, які жили в Москві. Зокрема, його підзахисному 25 років, у нього дві вищі освіти, до затримання він працював юристом.

"Вони жили звичайним життям і абсолютно несподівано їх затримали. Моєму клієнтові сказали, що він звинувачується в здійсненні низки злочинів, а потім ця низка була зведена до одного ось цього мерзенного злочину", - сказав захисник.

Він додав, що допит братів проводився у присутності призначених адвокатів. Що стосується заяв Генпрокурора Юрія Чайки про розкриття справи про вбивство Політковської, то Мусаєв назвав його "на швидку руку заготованим колажем".

"Виступ генпрокурора РФ нагадує на швидку руку заготований колаж, був весь джентльменський набір - були вихідці з Чечні, зв'язок з олігархічними структурами - був великий і страшний, який сидить за кордоном, щоб революцію приготувати, були перевертні в погонах", - сказав адвокат.

У той же час, адвокат повідомив, що в одного зі звинувачених у вбивстві, є алібі.

"У одного з трьох братів Махмудових є алібі, в той період він знаходився поза Москвою, у батьків в Чечні", - сказав захисник.

Адвокат додав, що в даний час встановлюється, де була інші два брати в день вбивства Політковської. "Робота йде. Старший брат восени був в лікарні з тяжким захворюванням, але він не пам'ятає в якій саме період. Ми встановлюємо", - повідомив Мусаєв.

Він також додав, що захист готовий співпрацювати зі слідством, "але тільки в тих рамках, які нам зручні".

Політковська була вбита 7 жовтня 2006 року в під'їзді будинку на Лісовій вулиці в центрі Москви.

Генпрокурор РФ Юрій Чайка заявив в понеділок, що арештовані десять підозрюваних, серед яких п'ятеро колишніх співробітників силових структур і лідер московського організованого злочинного угрупування з Чечні. За його словами, арештовані безпосередні організатори, посібники і виконавці злочину.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: