Над Чорним морем британські винищувачі перехопили російський бомбардувальник: фото

Над Чорним морем британські винищувачі перехопили російський бомбардувальник: фото

Фото: raf.mod.uk

Російський військовий літак Су-24 пролетів за 30 кілометрів від побережжя Румунії.

У вівторок, 17 серпня два британські винищувачі “Тайфун” здійснили перехоплення  російського бомбардувальника Су-24 над Чорним морем недалеко від Румунії. Про це повідомили на офіційній сторінці Королівських військово-повітряних сил Великої Британії.

Британські винищувачі піднялися в повітря з румунської авіабази після того, як російський літак, який прямував в сторону Румунії, було виявлено при вході в район польотної інформації Бухареста. 

Фото: raf.mod.uk

За даними британських ВПС, Су-24 не передав польотний план і не вів переговорів з румунськими авіадиспетчерами, що створювало загрозу безпеці для всіх користувачів повітряного простору.

"Він пролетів на відстані не більш ніж 20 миль від узбережжя Румунії, перш ніж ми його перехопили. Ми слідували за ним, поки він не покинув район польотної інформації і попрямував на північний схід", - повідомив один із британських пілотів, що здійснював виліт.

Фото: raf.mod.uk

Внаслідок інциденту порушення повітряного простору Румунії не відбулося.

Нагадаємо, раніше росіяни заявили про обстріл британського есмінця HMS Defender поблизу окупованого Криму, однак у Великій Британії цю інформацію спростували.

Повʼязані теми:

Наступна публікація