Над місцем народження Кім Чен Іра побачили "таємничий ореол"

Північнокорейська преса знову догодила вождю Кім Чен Іру, повідомивши про незвичайне природне явище над священою горою в його день народження.

Північнокорейські ЗМІ виявили таємниче явище в тому районі, де з'явився на світ лідер країни Кім Чен Ір. Над "священним" місцем народження вождя КНДР проплив незвичайний ореол.

Як повідомило державне агентство Північної Кореї, "таємниче природне диво" виникло в небі над горою Пектусан. Саме там був розташований партизанський табір, в якому, згідно з офіційною історіографією, в 1942 році народився Кім Чен Ір.

Причому ореол виник у небі саме в день народження лідера країни, - 16 лютого, в день його 69-річчя.

Як розповіли журналісти, небо на світанку було безхмарним, потім подув різкий вітер і зійшло яскраве сонце, яке опромінило священну гору Пектусан. Протягом години над піком Чен Ір спостерігалися великі й яскраві гало.

Зауважимо, що раніше преса КНДР вже не раз повідомляла про подібні ознаки на місці народження вождя. Згідно з офіційною біографією, Кім Чен Ір народився у хатині на найвищій і найбільш шанованій горі Північної Кореї, і в цей момент на небі з'явилися подвійна веселка і яскрава зірка.

День народження Кім Чен Іра є в КНДР державним святом. Цього року святкування тривали три дні, у Пхеньяні пройшли концерти, виставки, спортивні змагання, танцювальні вечори молоді, фестиваль фігурного катання та кінопокази. Також відбулася виставка нової квітки Кімченірія, спеціально виведеної до дня народження керівника КНДР.

Читайте також:

У день народження Кім Чен Іра школярів обділили цукерками

У лідера Північної Кореї знайшли таємного сина

Корейські ЗМІ: завдяки присутності Кім Чен Іра раптово зацвіли абрикоси

Розсекречено таємний бункер Кім Чен Іра з підземним аеродромом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: