Над Нью-Йорком читають імена загиблих

Над Нью-Йорком в ці хвилини лунає поминальний дзвін храмів всіх конфесій на згадку про трагедію 11 вересня 2001 року.

Над Нью-Йорком в ці хвилини лунає поминальний дзвін храмів всіх конфесій на згадку про трагедію 11 вересня 2001 року, її жертви і її героїв. Шість років тому о 8.46 по нью-йоркському часу перший захоплений бойовиками-смертниками "Аль-Каїди" літак врізався в північну башту Усесвітнього торгового центру, що підносився над Манхеттеном.

Життя багатомільйонного міста в 8.46 завмирає на одну хвилину. Замовкає церемонія зачитування поіменного списку, що почалася, тих, хто загинув під уламками двох веж - офіційно встановлено близько 2750 імен з більше 3000 загиблих.

Цей траурний ритуал проходить на місці, де височіли вежі близнята. Він уриватиметься хвилиною мовчання ще тричі - о 9.03, коли другий літак протаранив південну вежу, о 9.59 - коли звалився перший обійнятий пожежею хмарочос, і о 10.29, коли друга палаюча вежа торгового центру завалилася, хоронячи під завалами сотні людей.

Увечері на цьому місці піднімуться увись два стовпи світла, символізуючи зруйновані хмарочоси, і запаляться тисячі маленьких вогнів - це ньюйоркці запалюють недалеко від місця трагедії свічки на згадку про тих, кого втратили, але не забули.

ВідеоПоминають загиблих

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: