Над резиденцією Обами перехопили літак

Піднятий по тривозі винищувач F-15 виявив двомісний цивільний літак, модель якого не повідомляється, в 10 кілометрах від резиденції.

Пасажирський літак, який не відповідав на запити з землі, був перехоплений у суботу над повітряним простором резиденції президента США Барака Обами в Кемп-Девіді, штат Меріленд.

Піднятий по тривозі винищувач F-15 виявив двомісний цивільний літак, модель якого не повідомляється, в 10 кілометрах від резиденції і супроводжував його до аеродрому в Хейгерстауні, де той приземлився.

Люди, які знаходилися всередині літака люди робили переліт між двома містами в Меріленді, повідомили у Командуванні повітряно-космічної оборони Північної Америки. Їх відпустили без застосування будь-яких санкцій, оскільки влада визнала, що подія була випадковістю.

Обама проводить більшу частину вихідних, на які випадає День незалежності - 4 липня - саме в Кемп-Девіді.

Раніше над Кемп-Девідом неодноразово перехоплювали цивільні літаки. Останній подібний випадок стався 12 червня. Тоді F-15 супроводжував невеликий цивільний літак до Хейгерстауна, виявивши його на відстані 18 кілометрів від резиденції.

Аналогічні випадки відбувалися в 2009 році, а в 2007 році за один день було затримано 11 пілотів, що ненавмисно опинилися в повітряній зоні над резиденцією американського президента.

Читайте також:

Барака Обаму обізвали "м...ком" в прямому ефірі (відео)

Французького митника звільнять за фото з ​​паспортом Обами

Лімузин Обами застряг у воротах посольства в Дубліні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: