Надання громадянства: Трамп хоче заохотити талановитих і висококваліфікованих осіб до кар’єри в США

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Раніше американський президент різко висловлювався про мігрантів.

Американський президент Дональд Трамп обіцяє покращення перспективи для іноземців, які працюють у США за візами H1-B, для отримання американського громадянства .

Про це написав Трамп на офіційній сторінці у сервісі мікроблогів Twitter.

"Власники віз H1-B у США можуть бути переконані, що незабаром відбудуться зміни, які спростять, а також нададуть впевненості вашому перебуванню й можливому отриманню громадянства. Ми хочемо заохотити талановитих і висококваліфікованих осіб до кар'єрного зростання у США", - зауважив очільник Білого дому.

ВідеоУ Сан-Дієго сотні людей вийшли на акцію підтримки мігрантів

Акція на підтримку мігрантів - в американському Сан-Дієго на протест прийшли близько 300 людей. Серед них - лідери церков, мечетей і синагог. Коли учасники акції рушили до стіни, що розділяє США з Мексикою, їх зупинили озброєні військові. 32 людини заарештували. 

У Сан-Дієго сотні людей вийшли на акцію підтримки мігрантів

Зауважимо, що візи H-1B надаються працівникам із інших країн для тимчасової роботи на території Сполучених Штатів. Віза H-1B необхідна, якщо працівники їдуть до Сполучених Штатів для виконання заздалегідь запланованої роботи, яка потребує відповідної спеціалізації. Для отримання такої візи людина повинна мати вищу освіту за певною спеціальністю, що відповідає характеру роботи.

Додамо, що раніше раніше американський президент різко висловлювався про мігрантів.

Нагадаємо, 9 листопада президент Дональд Трамп підписав розпорядження, яке забороняє надавати притулок тим мігрантам, хто потрапив на територію США незаконно, у зв'язку з ситуацією на південному кордоні США і тимчасовими надзвичайними заходами американської влади у сфері міграції.

У відповідь на це правозахисна організація "Американський союз громадянських свобод (ACLU) подала в суд на адміністрацію Дональда Трампа з вимогою скасувати указ про заборону на надання притулку нелегальним іммігрантам.

Залиште свій коментар

Вибір редакції