Надзвичайний Пакистан

Ряд представників пакистанського уряду не виключає можливості введення надзвичайного стану через екстремістів і погроз з боку США .

Ряд представників пакистанського уряду не виключає можливості введення в Пакистані режиму надзвичайного стану через активізацію екстремістів і погроз з боку політиків США провести військову операцію на території країни, повідомляють у четвер місцеві телеканали з посиланням на заяву високопоставлених урядовців.

Телеканали наводять слова держміністра інформації Таріка Азіма, який заявив журналістам, що країна "зіткнулася з внутрішніми і зовнішніми загрозами".

"Можливості оголошення надзвичайного стан не можна виключити", - сказав Азім.

За словами держміністра, питання про оголошення такого положення розглядалося керівництвом країни.

"Але я не знаю, ухвалене остаточне рішення, чи ні", - додав він.

"Ситуація, яка склалася в країні, може потребувати надзвичайного стану", - приводять приватні телеканали слова міністра по парламентських справах Шерафгана Ніазі (Sherafghan Niazi).

Ряд ЗМІ з посиланням на інформовані джерела повідомляє, що головні причини можливого оголошення надзвичайного положення це активізація екстремістів в Пакистані, а також ряд загрозливих заяв вашингтонських політиків, які обвинувачують Ісламабад в недостатньо активній боротьбі з талібами і закликають перенести військову операцію з Афганістану на пакистанську територію.

В той же час ряд високопоставлених представників пакистанських властей відкидає можливість оголошення надзвичайного положення.

"Ці повідомлення (про можливе введення такого положення – ред.) не мають під собою ніяких підстав", - сказав журналістам федеральний міністр юстиції Васи Зафар (Wasi Zafar).

Дані про те, що президент країни генерал Первез Мушарраф готовий оголосити в Пакистані надзвичайне положення, напередодні увечері спростував також співробітник президентської прес-служби.

За інформацією приватних ЗМІ, в ніч на четвер президент Мушарраф провів телефонну розмову з держсекретарем США Кондолізою Райс. За цими даними, сторони обговорили ситуацію в Пакистані у зв'язку з повідомленнями про можливість оголошення в країні надзвичайного стану. Ніяких подробиць розмови не повідомляється.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: